Spółka notowana na rynku NewConnect GPW w Warszawie
 

AktualnościW ofercie NIBE-BIAWAR pojawiły się nowe wymienniki c.w.u. serii W-E i BUZ skonstruowane specjalnie do współpracy z pompami ciepła!

BIAWAR W-E 400.81 PC to wymiennik stojący o pojemności 400 litrów, który wyposażony jest w wężownicę spiralną o powierzchni grzewczej aż 5 m2.

BIAWAR BUZ 500/300 A powstał z połączenia dwóch zbiorników, z których wewnętrzny o pojemności 300 l służy do podgrzewania i magazynowania wody użytkowej, zaś zewnętrzny o pojemności 200 l  stanowi przestrzeń grzewczą, przez którą przepływa czynnik grzewczy przekazujący ciepło dla wody użytkowej. Typoszereg BIAWAR BUZ 500/300 A stanowią Replicas hublot obecnie dwa rodzaje zbiorników: BUZ 500/300.90 A - urządzenie bez wężownic, BUZ 500/300.93 A - urządzenie z wężownicą grzewczą w zbiorniku ciepłej wody użytkowej. Zbiorniki multiwalentne BIAWAR BUZ mogą być wykorzystywane w instalacjach grzewczych na bazie pomp ciepła, jak również łączone z kolektorami słonecznymi, kotłami i innymi źródłami ciepła


- - -

Katalog obiektów referencyjnych z pompami ciepła NIBE

Serdecznie zapraszamy do lektury katalogu obiektów referencyjnych z pompami ciepła NIBE. Patek Philippe Replica Watches W katalogu zostały przedstawione najciekawsze rozwiązania systemowe z gruntowymi i powietrznymi pompami ciepła NIBE, w domach zabudowy jedno- i wielorodzinnej, a także w obiektach komercyjnych (hotelach, pensjonatach, obiektach przemysłowych, obiektach skaralnych). W wydawnictwie zaprezentowana również instalacje wykonane przez GEO-TERM POLSKA S.A.

Katalog można pobrać ze strony NIBE-BIAWAR:


---

NFOŚiGW planuje uruchomić dopłaty do kredytów na budowę domu energooszczędnego

Nawet do 40 tys. zł brutto będą mogli otrzymać prywatni inwestorzy budujący domy w wysokim standardzie energooszczędności. Na realizację programu dopłat do kredytów hipotecznych na budowę domów energooszczędnych NFOŚiGW chce replicas cartier przeznaczyć w sumie 300 mln zł. Oprócz indywidualnych inwestorów, program ma skłonić do inwestowania w energooszczędne rozwiązania także deweloperów - beneficjentem ma być jednak ich klienci. Mechanizm programu ma być zbliżony do działającego obecnie programu 45% dopłat do kredytów na instalacje solarne .
Program dopłat ma ruszyć na początku 2013 roku.

---

Od kwietnia 2012 r. dostępna jest nowa seria pomp ciepła NIBE F1345. Dostępne są moce grzewcze (dla B0/W35): 24, 30 ,40, 60 kW.

Nowe pompy NIBE F1345 różnią się od serii Fighter 1330 nową budową, wyższą sprawnością (COP) oraz odznaczają się:
- wysuwanymi modułami chłodniczymi,
- sterownikiem z kolorowym wyświetlaczem (jak w serii 1145/1245),
- nowymi, inwerterowymi pompami obiegowymi,
- wbudowanym miękkim startem w całym typoszeregu,
- możliwością chłodzenia pasywnego i aktywnego (opcja),
- sterowaniem poprzez GSM i BMS (akcesoria SMS40, MODBUS40),
- wyświetlaczem pokojowym (akcesoria RMU40, .

Jednocześnie zostaje wstrzymana sprzedaż pomp ciepła serii NIBE Fighter 1330.

---

Pragniemy poinformować, że firma NIBE-BIAWAR Sp z o.o. zdobyła Złoty Medal MTP BUDMA 2012, za "System wewnętrznego komfortu na bazie pompy ciepła NIBE F1245PC, zapewniający ogrzewanie, chłodzenie, ciepłą wodę i wentylację z odzyskiem ciepła z możliwościa zdlanego sterowania przez sieć GSM."


---

rolex replica|omega replica|replica uhren shop|rolex replica
Pompy ciepła NIBE ogrzewają budynek pierwszego w Oświęcimiu hospicjum (Fundacja Pomnik Hospicjum Miastu Oświęcim). Kaskada pomp ciepła zapewnia moc grzewczą dla centralnego ogrzewania (podłogówka + grzejniki), instalacji nadmuchowej oraz wytworzenia ciepłej wody użytkowej.
Podstawowe parametry instalacji:
- dolne źródło: wymiennik gruntowy pionowy,
- moc grzewcza: 120 kW,
- marka i typ pomp ciepła: NIBE Fighter 1330-60 kW (2 szt.)
Pompy ciepła NIBE stanowią jedyne źródło ciepła w budynku hospicjum.
GEO-TERM POLSKA sp. z o.o. wykonał samodzielnie przedmiotową inwestycję w systemie zaprojektuj i wybuduj.

---

Do bogatej oferty gruntowych pomp ciepła NIBE na początku 2012 roku dołączyły nowe pompy powietrze-woda typu monoblok NIBE F2026 - 6, 8 10 kW polecane przede wszystkim do mniejszych budynków jednorodzinnych, w których replicas de relojes wymagane jest ogrzewanie i produkcja c.w.u. Nowością są także monobloki o większej mocy grzewczej NIBE F2300 - 14, 20 kW osiągające w kaskadzie do 180 kW, polecane do dużych wilii, hoteli i innych większych obiektów, w których często występują w układach biwalentnych, a także bardziej skomplikowanych układach hybrydowych. Urządzenia zapewniają aż 65oC na zasilaniu systemu grzewczego, co czyni je idealnym rozwiązaniem do termomodernizacji budynków, w których użytkownicy chcą zachować istniejący wysokotemperaturowy system grzejnikowy.

---

Zapraszamy do zakupu nowych pomp ciepła NIBE serii F1126/1226. Jest to "uboższa" wersja pomp ciepła NIBE F1145/1245. Dostępne są jednostki o mocach grzewczych 6, 8 i 11 kW (dla B0/W35). Pompy tej serii są tańsze o 4000 zł netto w porównaniu do odpowiedniej pompy ciepła serii 1145/1245. Główne różnice pomiędzy NIBE F1126/1226 a NIBE F1145/1245 to:
- brak możliwości sterowania 2 różnymi obiegami c.o.,
- uboższy sterownik (w tym czarnobiały wyświetlacz),
- pompy obiegowe o stałej wydajności,
- niższe COP.


omega replica replica uhren
Polityka prywatności
Projekt i wykonanie - Inetmedia