Spółka notowana na rynku NewConnect GPW w Warszawie
 

o firmieFirma GEO-TERM POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1995 roku i nieprzerwanie działa na polskim rynku do dziś. Od marca 2003 roku zmieniła profil swojej działalności i w ciągu kilku lat stała się znanym i wiodącym podmiotem specjalizującym się w kompleksowym wykonawstwie instalacji węzłów cieplnych z pompami ciepła. Od koncepcji, poprzez projekt budowlany i przygotowanie inwestycji, budowę i rozruch do opieki serwisowej instalacji wykonamy replica watches wszelkie zlecone prace fachowo i rzetelnie. W zależności od oczekiwań i specyfiki konkretnego zadania proponujemy inwestorom zastosowanie wszelkich typów pomp ciepła takich producentów jak: szwedzkiej NIBE, niemieckiej AlphainnoTec. Współpracując z tymi producentami pomp stale podnosimy naszą wiedzę i doświadczenie i ciągle jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami i rozwiązaniami pojawiającymi się w tej branży.

To nasza niezwykle ważna cecha na tak dynamicznym rynku. Ciepło dla pomp potrafimy pozyskać z każdego, także niekonwencjonalnego źródła. Dotychczas, jako dolne źródło ciepła dla instalowanych pomp ciepła wykorzystaliśmy kolektory poziome i pionowe, studnie, miejskie wodociągi, kolektory i zbiorniki ścieków, instalacje wewnętrzne oraz ciepło powstające w trakcie procesów technologicznych  

Z dumą możemy się pochwalić, że moc największej zaprojektowanej przez nas instalacji wynosi 2 240 kW. Największy węzeł cieplny wybudowany przez nas, jako generalnego wykonawcę ma moc 500,8 kW. Najdłuższy kolektor poziomy ma 14 330 metrów długości, a największy kolektor pionowy ma łączną głębokość odwiertów 7 520 metrów i długość ponad 20 000 metrów. Instalowane przez nas pompy ciepła są w pełni wystarczalnym źródłem ciepła. Jednak na życzenie klienta mogą one współpracować z kolektorami słonecznymi, wszelkiego rodzaju kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi, węglowymi i na biomasę. Tego typu instalacje także już wykonaliśmy.

To wszystko sprawia, że GEO-TERM POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest Firmą znaną i cenioną na polskim rynku o ugruntowanej, wysokiej repliki zegarków renomie i zasłużonej marce.


Polityka prywatności
Projekt i wykonanie - Inetmedia