Spółka notowana na rynku NewConnect GPW w Warszawie
 

Nasza oferta dla Inwestorów indywidualnych. Ważne!!! Gotowa instalacja pompy ciepła z kolektorem gruntowym pionowym już od 38 000,00 zł brutto, wykonana w całości w ciagu tylko 7 dni! Konkurencja jeszcze tego nie potrafi!Klientom indywidualnym do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej oferujemy najwyższej jakości szwedzkie pompy ciepła NIBE FIGHTER o mocy grzewczej od 5 kW do 60 kW. Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji tj. budowa kolektora replicas breguet gruntowego w postaci pionowych odwiertów (ilość uzależniona od mocy pompy ciepła), montaż węzła cieplnego wraz z dostawą i uruchomieniem odpowiedniej pompy ciepła, przeszkolenie klienta z obsługi systemu. W ramach gwarancji bezpłatnie wykonywany jest przegląd instalacji po około 2-3 tygodniach od momentu rozruchu oraz na około miesiąc przed zakończeniem okresu gwarancyjnego.

Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji od dnia rozruchu instalacji, jednak nie dłużej niż 30 miesięcy od dnia jej wybudowania. Na samo urządzenie pompa ciepła udzielana jest gwarancja producenta pompy, której długość zależy od marki i rodzaju pompy. (nawet do 60 miesięcy) Nasza firma zapewnia ciągły całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych instalacji.

Odwierty kolektora gruntowego pionowego wykonujemy własnymi wiertnicami.

POMPA CIEPŁA DLA DOMU JEDNORODZINNEGO W CIĄGU 7 DNI!


Dążąc do jak największej minimalizacji wszelkich uciążliwości związanych z budową nowego lub modernizacją istniejącego węzła cieplnego skróciliśmy, jako pierwsi na polskim rynku, czas realizacji inwestycji budowy węzła orologi replica italia cieplnego z pompą ciepła i kolektorem gruntowym pionowym dla domu jednorodzinnego do jedynie 7 dni roboczych! Tak sprawnie nie działa jeszcze nikt w Polsce. Dzięki opracowanym standardom i wdrożonym procedurom wykonujemy instalacje najszybciej, jak to tylko możliwe, z dbałością i najwyższą starannością. Nasi pracownicy to jedni z najlepszych specjalistów w tej branży.

Ze względu na bardzo wysoką specjalizację firmy aktualnie nie wykonujemy instalacji wewnętrznych centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Jednak zainteresowanym klientom przekazujemy wytyczne dla replique montre instalatorów tych instalacji, tak by działały one sprawnie z wybudowanym przez nas węzłem.

Zadowolenie klienta to priorytet naszej działalności. Dbamy o najwyższą jakość realizowanych inwestycji.

Oferujemy konkurencyjne ceny wykonywanych inwestycji. Każdy element ceny kalkulujemy indywidualnie i każdorazowo konsultujemy z klientem.

GOTOWA INSTALACJA JUŻ OD 38 000 ZŁ BRUTTO!


Inwestycje wykonujemy kompleksowo: od koncepcji i założeń technicznych planowanego węzła, poprzez budowę dolnego źródła ciepła i węzła cieplnego z pompą ciepła, do jej rozruchu i opieki serwisowej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę wypełnić formularz zamieszczony na naszej stronie lub bezpośrednio skontaktować się z naszym doradcą.

Kontakt:

GEO-TERM POLSKA S.A.

tel.: 33 471 19 14

tel. kom.: 510 178 358

biuro@geo-term.pl

Polityka prywatności
Projekt i wykonanie - Inetmedia